.

.

Замена l светло за магла компатибилна со 2002- Lexus es es front, лев возач со сијалица

Замена l светло за магла компатибилна со 2002- Lexus es es front, лев возач со сијалица

DEN 1175.36
Залиха
Достапно за нарачка

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално размножување : Со сијалицата (и) го заменува бројот на ОЕ : 8121133170-pfminterchange Дел Број : 8121133170-PFMWarranty : 1-годишна неограничена гаранција за неограничена мера на лајт-лајт-лајт-лајт-лајт-светлос Мирот на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето видно поле може безбедно да се прошири во лоши временски услови или други услови со мала видливост. Wiring.Choose од склопови со или без светилки.Сапериорна, трајна видливост на дизајнот на дизајнот гарантира перформанси што обезбедуваат одлична видливост. Детскиот квалитет и безбедност е обезбеден во производството на ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Нашиот процес за контрола на квалитетот на нашите. Производите ги исполнуваат строгите стандарди за вклопување и издржливост. Столки до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реален свет. Модерна технологија и достапни халогени светилки, доколку ОЕ е опремено.compatible со следниве возила : Позиција : Предниот, левиот, леволукс2002-2003 ES300 BASE2004 ES330 базата го заменува бројот на OE : 8121133170-PFM. Броеви на размени : 8121133170-PFM.

Спецификација

Избор на клиент