.

.

DesignArt 16 16 Сина полиестер фрла перница

DesignArt 16 16 Сина полиестер фрла перница

DEN 823.84
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетски наутички и крајбрежни перници за фрлање. Побрзајте ја дневната соба, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметности наутички и крајбрежни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, креветот и занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница Sea & Shore е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : наутички и крајбрежен. Тема : Море и брег наутички.

Спецификација

Избор на клиент