.

.

Лана Королиевска „Сина мачка“ платно уметност

Лана Королиевска „Сина мачка“ платно уметност

DEN 671.84
Залиха
Достапно за нарачка

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Истакнати бои : бела, светло сина, сина, розова, тенџере за лиценцирање на уметност Интернационал се разви во една од водечките компании за комерцијално лиценцирање во зборовите со над 600 уметници и скоро 100. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.000 слики во архивата надвор, ние сме во состојба да обезбедиме производители во секој производ Пристап до категорија до најдобрите во ресурсите за дизајн. Клиенти делегираат АРТ лиценцирање на Интернационал за да го олеснат создавањето на нови производи за широка потрошувачка кои ги профитираат програмите за лиценцирање за производителите од прва класа низ целиот свет. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.Уметник : LANA COROLIEVSKAIASUBJECT : Fantasy Style : Modern & Modernively Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на џиновска сина мачка.

Спецификација

Избор на клиент