.

.

Чевли за одење со ширина со ширина на ширина на ширина на ширина

Чевли за одење со ширина со ширина на ширина на ширина на ширина

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Здраво на вашиот нов омилен секојдневен патика, со чевли за одење Quick Step од Авиа. Овој класичен стил на мажи е достапен во широки ширини и има стапало на гел за удобност Enduropro за да се обезбеди дека секој чекор е удобен и безбеден. Оваа кожа и мрежна чевли, во која има не-обележување на надворешната страна на TPR за флексибилност и издржливост, е сигурно дека ќе биде совршен чевли за еден ден во задниот двор, попладне околу куќата или ноќна ноќ со пријателите. Затворање на чипка. Меморија од пена. TPR што не се обележува надворешна плоча. Горна кожа и мрежа. Достапно во широка ширина.

Спецификација

Избор на клиент