.

.

Атлетизмот го замоли качулката за пуловер

Атлетизмот го замоли качулката за пуловер

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

58% памук; 38% полиестер; 4% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско средно железо 58% памук; 38% полиестер; -Цулско белило кога е потребно, суво суво ниско средно железо.

Спецификација

Избор на клиент