.

.

Sawatch 12,20-мерач случај, морнарица и портокал

Sawatch 12,20-мерач случај, морнарица и портокал

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Случајот со 52-инчен Sawatch 12.20-мерач од страна на Ален® е направен од солидна ткаенина на морнарицата ендура со акценти на портокал за да помогне во заштитата на вашата награда 12,20-мерач. Густото подлога за пена го одржува безбедно за време на транспортот. Двете преголеми џебови со додатоци од патент се одлични за да ги носат сите ваши додатоци за стрелање. Системот за патент е целосно заклучен за да помогне да го задржите вашиот безбеден 12,20 мерач, а рачката на поставената рачка го прави транспортот до и од опсегот лесно. Функција 1 - Направена со солидна ткаенина Ендура, карактеристика 2 - густа подлога за пена за заштита, карактеристика 3 - два џебови со додатоци, карактеристика 4 - Еден лесен преглед на џеб, карактеристика 5 - Заклучување на патент за безбедност, карактеристика 6 - Карактеристики на висечка јамка , Карактеристика 7 - кадифен трикот, карактеристика 8 - кадифен трикот.

Спецификација

Избор на клиент