.

.

6 w 10 d 26 h huntington груб пилен корбел, западен црвен кедар

6 w 10 d 26 h huntington груб пилен корбел, западен црвен кедар

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 6 "W x 10" D x 26 "H Хантингтон груб пилен корбел, западен црвен кедар.

Спецификација

Избор на клиент