.

.

Plusенски плус големина со големина на палто со преголем аспиратор

Plusенски плус големина со големина на палто со преголем аспиратор

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Бидете подготвени за зима со Xoxo жени плус палто со големина со големина со преголем аспиратор. Дизајнирано со густо ватирање на Puffer, ги исполнува вашите потреби за удобност и стил, во кој има подолга должина, вратот за потсмев и прицврстен преголем аспиратор со факс на крзно. Сигурно да станете ваш одење дури и во најстудените зимски денови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Modern. Тежина : Тешка категорија. Должина : хитови на врвот на бутот. Јака : Поштенски потсмев врат со прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови за патенти држат најважни работи. Карактеристики : целосно наредени; Замачкана половината на задните синописи за соодветно вклопување; Преголем аспиратор со факс трим на крзно. Xoxo женски плус со големина на палто со големина со преголем аспиратор од XOXO.

Спецификација

Избор на клиент