.

.

Бисер Изработка Монистра Бо Со Мушка Слетување

Бисер Изработка Монистра Бо Со Мушка Слетување

DEN 117.12
Залиха
Достапно за нарачка

Овој асортиман на изработка на монистра е совршен за создавање забавни, шарени проекти за накит. Одликувајќи се со класични бисерни монистра во различни големини, овој пакет вклучува прекрасен избор на бои што е одличен за секоја употреба. Користете ги за дизајнирање ѓердани и нараквици, украсување облека и разубавување проекти за изработка на хартија—тие се одлични дури и за детски занаети!   Вклучува избрани бои. 8 мм-10мм опсег на големина на мушка. 690 монистра. Вклучува кутија за складирање. Пластика.

Спецификација

Избор на клиент