.

.

Вашингтон Престолнини-Але Овечкин Ѕид Постер, 22.375 34

Вашингтон Престолнини-Але Овечкин Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер На Нхл Вашингтон - Алекс Овечкин 13. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Нхл Вашингтон Капиталс-Алекс Овечкин 13 Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Спецификација

Избор на клиент