.

.

Netgear ProSafe GSM7328Sv Gigabit L Успеа Редење Прекинувач

Netgear ProSafe GSM7328Sv Gigabit L Успеа Редење Прекинувач

DEN 10079.52
Залиха
Достапно за нарачка

Целосно управуваниот прекинувач Pro Safe GSM7328 Sv2 обезбедува 24 порти за автоматско сензори 10/100/1000 Mbps интерфејси за поврзување на бакар со висока густина. Четири Гигабитни интерфејси Со мал фактор што може да се замени со топла форма (СФП) обезбедуваат опционално поврзување со влакна за подолг дострел барања За Гигабитен Етернет. Netgear Pro Safe GSM7328 Sv2 Gigabit L3 Управуван Прекинувач Слој 3 Прекинувач обезбедува сигурна, ефикасна поврзаност за да се обезбеди максимална изводливост. Карактеристики 24 мрежни пристаништа за воспоставување голема мрежа. Поддржува префрлување на слој 3 за подобрени перформанси и употребливост. Монтажата на решетката ви овозможува да организирате жици и безбедни кабли за професионална инсталација. Управуваниот прекинувач обезбедува сигурна основа за вашата мрежа. До 10 пати побрзо од стандардната поврзаност На етернет серверот додека обезбедувате нагорнини со високи перформанси. Меморијата од 256 МБ ве прави продуктивни со своите мазни перформанси.

Спецификација

Избор на клиент