.

.

Девон И Клер Кара Канал Тафтинг Кадифе Акцент Стол, Повеќе Бои

Девон И Клер Кара Канал Тафтинг Кадифе Акцент Стол, Повеќе Бои

DEN 3184.00
Залиха
Достапно за нарачка

Изработете истакнат агол на акцент во вашата дневна соба со Столчето За Рака Абисон Селин Барел. Овој стол за барел е изграден од тврдо дрво со закривена основа направена од метал на квадрат. Светла полирана златна завршница ја нагласува основата. Пена со висока густина ја влошува рамката, тапацирана во кадифена ткаенина со канални тафтувани линии. Усогласете го столот со вашиот декор со избирање меѓу достапните опции за боја. Димензии : 31 W x 27.5 d x 28.5 H во. Дрвена рамка со квадратна метална основа. Полирана златна основа. Полнети со мека пена. Канал-тафтувана кадифена ткаенина. Вашиот избор на достапна боја на ткаенина. 1-годишна гаранција на производителот.

Спецификација

Избор на клиент