.

.

Овали Одат ' Тркалезна Геометриска Перница За Печатење, Темносина

Овали Одат ' Тркалезна Геометриска Перница За Печатење, Темносина

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Создадете тропски рај во вашиот дом со е според колекцијата Палм бич На Дизајнот. Нашиот асортиман на светли дизајни може да ја трансформира секоја просторија во вашиот дом во одмор за одмор! Светли бои, уникатни обрасци, хипоалергични.

Спецификација

Избор на клиент