.

.

Бареминерали Барпро Перформанси Носат Основа, Какао 30, 0. Оз

Бареминерали Барпро Перформанси Носат Основа, Какао 30, 0. Оз

DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка

Барпро Перформанси Носете Прав Фондацијата Е мат основа која останува ставена за цел ден. Дише додека обезбедува прекрасна покриеност. Бареминерали Барпро Перформанси Носат Основа, Какао 30, 0.34 Мл.

Спецификација

Избор на клиент