.

.

Хадсон Бебе Доенче Водоотпорен Полиестер Бибс 5пк, Магичен Еднорог, Фидер

Хадсон Бебе Доенче Водоотпорен Полиестер Бибс 5пк, Магичен Еднорог, Фидер

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Хадсон Бебе водоотпорни лигавчиња се совршено решение за неред бесплатни оброци. Овие лигавчиња имаат џеб за фаќање трошки за да фатат истури и трошки. Полиестерската ткаенина лесно може да се избрише по употреба или да се фрли во машината за перење. Затворањето на куката и јамката околу вратот лесно се качува и излегува од бебето за време на оброкот. Хадсон Бебе Бебе Девојче Водоотпорен Полиестер Бибс 5pk, Сладоледот е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сет на координирање на водоотпорни лигавчиња. Марамчињата од полиестерска ткаенина се чисти или може да се мијат во машина. Џеб фаќа трошки и истури. Кука и јамка самолепливи за лесно вклучување и исклучување. Достапни Во големина Почетник и Фидер лигавчиња.

Спецификација

Избор на клиент