.

.

Женски Полу Патент Тренингот Блузи Тенок Одговара Се Водат Култура Дуксери Брзо Сува Фитнес Салата Спортски Маици Секси Јога Облека

Женски Полу Патент Тренингот Блузи Тенок Одговара Се Водат Култура Дуксери Брзо Сува Фитнес Салата Спортски Маици Секси Јога

DEN 479.36
Залиха
Достапно за нарачка

✦Црниот Петок Голем Попуст✦Божиќ Костим Дозвола Продажба!✦ Нова Големина Шема ✦✦✦ ✦ ✦Size Size Size Size Големина✦ ✦ Size Големина ✦ ✦ Size. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 77-100см/30.31-39.37 "Рамо : 33см/12.99" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 40см/15.75" ● Нарачајте 1-2 Големина Нагоре, Ве Молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини во сликите на производите, благодарам! Врз основа на искуството на нашите клиенти, предложете Да Нарачате 1-2 Поголема Големина ако не сте сигурни за големината. ●Подобра Услуга За Клиентите Оваа женска модна облека е добра за домашна облека и улична облека. Ќе го добиете во рок од 5-12 дена со нашата стандардна испорака. И ние обезбедуваме 90 дена гаранција За враќање на Парите и Бесплатна Замена за клиентите, па ако има некаков проблем, ве молиме испратете ни е-пошта во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. `+Прилики оваа женска трендовска облека е одлична за секојдневно носење, датум, одмор, одмор, работа, салон, специјални прилики, божиќ, канцеларија, забава итн. Одлични подароци за неа! Црн Петок Голема Продажба И Се Занимава!. женски блузи плус големина блузи за женски партиски костими дуксери за жени божиќно семејство соодветни дуксери врвови за вежбање женски џемпери бели од рамо врвови со долги ракави маица со долги ракави секси туника врвови за носење со хеланки ладни врвови за нега на рамо пеперутка маица жени плус големина врвови за излегување за жени сексиesетска облека женски врвови за женски блузи за жени ракав врвови новогодишната ноќ врвови за жени y2k врвови.

Спецификација

Избор на клиент