.

.

Хадсон Бебе Бебе Девојки Памучни Фустани, Бонџур, 12 Месеци

Хадсон Бебе Бебе Девојки Памучни Фустани, Бонџур, 12 Месеци

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Хадсон Бебе Памучни фустани се совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се одлични тимови за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени со врвни ткаенини и се најзгодната конструкција на фустани за лесно вклучување и лесно исклучување. Комплетот вклучува координативни фустани. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Спецификација

Избор на клиент