.

.

ACDelco Диск Кочница Ротор 18a2456ac Одговара изберете: HYUNDAI ELANTRA ТУРНЕЈА, 2007-HYUNDAI ELANTRA

ACDelco Диск Кочница Ротор 18a2456ac Одговара изберете: HYUNDAI ELANTRA ТУРНЕЈА, 2007-HYUNDAI ELANTRA

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Фокус на висококвалитетни материјали за леење, тесни толеранции на обработка и клучни карактеристики на дизајнот, осигурајте Се Дека ACDelco се фокусира на висококвалитетни материјали за леење, тесни толеранции на обработка и клучни карактеристики на дизајнот, осигурајте се Дека Роторите На Сопирачките ACDelco disc испорачуваат високи нивоа на замена на перформансите на сопирачките. с испорача високи нивоа на замена на перформансите на сопирачките. Ротор На Сопирачките ACDelco Диск : Роторите На Сопирачките ACDelco Се дизајнирани да го минимизираат треперењето на сопирачките, да ја подобрат топлинската ефикасност и да го намалат шумот на сопирачките. Роторите На Дисковите на Сопирачките ACDelco се избалансирани за време на процесот на обработка. Одговара Изберете : 2010 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА ТУРНЕЈА 2007-2009 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент