.

.

Дизајнарт Црно-Бела Геометриска Шема КСИ Модерна Завеса За Затемнување Во Средината На Векот

Дизајнарт Црно-Бела Геометриска Шема КСИ Модерна Завеса За Затемнување Во Средината На Векот

DEN 302.24
Залиха
Достапно за нарачка

Нагласете ги и разубавете ги прозорците во секоја просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа монохроматска геометриска Шема ЗАВЕСА КСИ. Оваа елегантна Модерна завеса Од Средината на Векот е отпечатена со висококвалитетно еколошко мастило отпорно на избледување и е рачно изработена на барање само за вас. Ткаенината од вештачко платно е изработена од полиестер од 270 гсм, што овозможува оваа Сива Завеса целосно и безбедно да се пере во машина. Ова се декоративни и затемнување завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе се затворат и целосно ќе ја блокираат светлината. Карактеристики : . - Стил : Модерен Во Средината На Векот. - Предмет : Апстракт. - Боја : Сива. - Шема : Геометриски. - Италијанско Мастило Со Висока Густина. - Тип На Заглавие За Третман На Прозорци : Џеб За Прачка. - Филтрација На Светлина : 2.5/5. Затемнување. - Полу-Чиста Вештачка Постелнина. - Машина За Перење. - Рачно изработени На Барање. - Достапни Се соодветни Перници, Покривка, Ѕидна уметност и Килими. - Неколку големини достапни италијанско Мастило со Висока Густина. Прозорец Третман Заглавие Тип : Прачка Џеб. Достапни Се соодветни Перници, Покривка, Ѕидна уметност и Килими. Машина За Перење.

Спецификација

Избор на клиент