.

.

Дизни Замрзнати Мали Девојчиња Сина Реверзибилна Капа За Пливање Во Стилот На Кофа

Дизни Замрзнати Мали Девојчиња Сина Реверзибилна Капа За Пливање Во Стилот На Кофа

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дизни Замрзнати Бренд Мали Девојки Сина Реверзибилна Кофа Стил Пливање Шапка. Облечете го вашето малечко со стил со оваа симпатична капа во стилот на реверзибилна кофа! Изберете помеѓу два модерни дизајни од двете страни. Измешајте и совпаѓајте со координирачки тимови за неколку одлични изгледи на отворено! Помогнете да спречите изгореници од сонце на главата на вашето малечко со оваа симпатична капа за пливање во стилот на кофа. Една Големина Најмногу Одговара. Произведено Во Кина. Реверзибилен. Кофа Стил Шапка. Капа За Пливање. Девојки. Сино. Реверзибилен. Една Големина Најмногу Одговара-Мало Дете. Замрзнати.

Спецификација

Избор на клиент