.

.

Олимпија Заман Геометриски Полиестер Бушав Тркач Килим, Крем Сива, 2 ' 3 8'

Олимпија Заман Геометриски Полиестер Бушав Тркач Килим, Крем Сива, 2 ' 3 8'

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.Олимпија Шаг Килим Колекција. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Достапно во повеќе големини. Кадифен и раскошен, Овие Теписи Од Областа Олимпија Од Сафавиех се идеални фокусни точки за преодни и современи простории. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Моќта Се Појави Во Турција. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Кадифен Куп Бушави.

Спецификација

Избор на клиент