.

.

Гартнер Студиа Црно-Бела Хартија Служат Чамци

Гартнер Студиа Црно-Бела Хартија Служат Чамци

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Игра на! Послужете ги оние прекрасни забавни задоволства со стил со овие црно-бели чамци за сервирање. Одговара на овие со нашите други игра ден предмети, исто така,. Игра на! Послужете ги оние прекрасни забавни задоволства со стил со овие црно-бели чамци за сервирање. Одговара на овие со нашите други игра ден предмети, исто така,. Вклучува : 12 чамци за сервирање големина : 9,75 Х 5 инчи бренд : гартнер студија.

Спецификација

Избор на клиент