.

.

Момче Свечен Црно-Бел Костум Ту Постави Сатенска Машна И Елек Бебе См-Тинејџери

Момче Свечен Црно-Бел Костум Ту Постави Сатенска Машна И Елек Бебе См-Тинејџери

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Јакна со едно Гради со Изрез Ревер со меки влошки за рамо целосно наредени. Две покриени копче, еден заварен џеб на врвот-лево градите, два заварени џебови на предната страна. (100% Полиестер) кошулата со долги ракави е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина. Појавување на целосно обложен елек со копчиња за покривање на координираните панталони во боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и дете (S M L XL 2 T 3 T 4 T) немаат патент за мува и јамки за појас, само еластичен појас. Вклучена е координирана боја долга вратоврска.******Повеќе боја достапна За Елек, машна, Вратоврска И Камербунд * * * * * * * Црна, Кафеава, Бургундска, Шампањ, Корали, Темно Сива, Модар Патлиџан, Обичка, Златна, Зелена Чај, Слонова Коска, Јоргована, Вар, Сенф, Морнарица, Портокалова, Виолетова, Црвена, Кралска Сина, Сребрена, Тиркизна, Бела, Жолта боја 7 парчиња Момче Свечена Црна И Бела Костум Смокинг Сет Сатен лак вратоврска & Елек Бебе См-20 Тинејџерски.

Спецификација

Избор на клиент