.

.

Инвикта Машки Про Нуркач ГТ Хронограф Швајцарски Кварц Полиуретански Часовник-22341

Инвикта Машки Про Нуркач ГТ Хронограф Швајцарски Кварц Полиуретански Часовник-22341

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сино бирање подобрено со прозрачни раце во форма на стрелка во златен тон. Позлатено куќиште од нерѓосувачки челик со црн силикон со позлатена лента за влошки од барел. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 50 мм х 16,5 мм. Бенд 26 мм х 8,25 инчи. Инвикта 22341 Про Нуркач Часовник. Часовници. ИСА КАЛИБАР 6371Д. Про Нуркач. Унисекс, Возрасни.

Спецификација

Избор на клиент