.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Во Тек Платнена Уметност Од Кери Шмит

Заштитен знак Ликовна Уметност Во Тек Платнена Уметност Од Кери Шмит

DEN 768.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Во Протокот" Платнена Уметност Од Кери Шмит : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Спецификација

Избор на клиент