.

.

Дворот Ева Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих, 5'3 5'3 Тркалезна, Природна Кафеава

Дворот Ева Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих, 5'3 5'3 Тркалезна, Природна Кафеава

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Полипропилен . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Висина на купот : 0,25 инчи. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Заштедете Пари.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот. Живеат Подобро.

Спецификација

Избор на клиент