.

.

Богатствата На Каролина Паѓаат Лисја Расфрлани Пар Носители На Тенџере

Богатствата На Каролина Паѓаат Лисја Расфрлани Пар Носители На Тенџере

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства Bb7496pthd Есенски Лисја Расфрлани Пар Држачи За Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, повеќебојни Есенски Лисја Расфрлани Пар Држачи за Тенџере. Ако Есента е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Овој Пар Држачи За Тенџере за да ги додадете во вашите украси За Есенската сезона. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Спецификација

Избор на клиент