.

.

Наслов Геотип Винил Букви, Хелветица, 1 2

Наслов Геотип Винил Букви, Хелветица, 1 2

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Создадете свои сопствени пораки! Овие винилни букви се одлични за етикетирање и идентификација и во затворени простории и надвор. Лесни за употреба, тие се одлични за графички уметности, канцелариска или домашна употреба; постојаното лепило работи добро на различни површини како што се табли за постери, знаци, прозорци или возила. Наслов/Геотип Винил Букви, Хелветица, 1/2", Црни Големи Букви. Професионален квалитет. Голема вредност. 9" х 12".

Спецификација

Избор на клиент