.

.

Елк Дома Сантос 27 Висока 1-Светло Маса Светилка-Сина

Елк Дома Сантос 27 Висока 1-Светло Маса Светилка-Сина

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Колекцијата Домашна столна ламба Елк вклучува низа задачи и украсни преносни светилки. Крајната изјава парче во просторијата, совршената столна ламба осветлува и инспирира. Осветлете соба или темен агол со разноврсен избор кој вклучува осветлување на задачи, смели скулпторски дизајни, стилови инспирирани од средината на векот и многу повеќе. Материјалите се движат од глинени садови, стакло, метал, rан и повеќе во различни бои. 15во W x 15in d x 25.25 Во H. Сина завршница. Ставка направена од стакло.

Спецификација

Избор на клиент