.

.

Вашиот клиренс кардиган Џемпери за Жени Плус Големина Лесни Јакни За Печатење Со Џеб Мека Отворена Предна Блуза Врвови Облечени Кардигани Со Долги Ракави Прашина

Вашиот клиренс кардиган Џемпери за Жени Плус Големина Лесни Јакни За Печатење Со Џеб Мека Отворена Предна Блуза Врвови Облечени

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

женски краток ракав отворен преден болеро исечен кардиган кревање раменици плус големина, плус големина исечен кардиган за жени 4х-5х, исечен кардиган со 3/4 ракави жени плус големина, плус големина исечен кардиган за жени лето, плус големина женски исечен џемпер кардиган, црн кардиган за жени плус големина исечен, бел плус големина исечен кардиган за жени. женски бел памучен џемпер од кардиган плус големина, женски бел кардиган со кратки ракави, женски лесен џемпер од бел кардиган со долги ракави,женски џемпер од кардиган со долги ракави,женски џемпер од кардиган од руно, лесна мека јакна со долги ракави,отворен преден плетен џемпер од кардиган со долги ракави,женски лесен џемпер од бел кардиган со долги ракави. изработени од висококвалитетна ткаенина, Удобна И лежерна, но елегантна и елегантна во исто време, погодна за секоја пригода, работа, коктел вечера, состанок или одмор .

Спецификација

Избор на клиент