.

.

Женски Панталони wofedyo Гроздобер Чипка Жени Принцеза Фустан Цветни Замав Партија Опашка Алин Деколте Женски Костуми И Сетови Розова М

Женски Панталони wofedyo Гроздобер Чипка Жени Принцеза Фустан Цветни Замав Партија Опашка Алин Деколте Женски Костуми И Сетови

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе.01 "Половината : 79см/31. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Фустан Од 1xwomenени.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.43 "Половината : 74см/29. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер.10 " Должина : 92см/36.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.07 " Должина : 93cm/36. И она што те движи, не трогнува.

Спецификација

Избор на клиент