.

.

Вкупно Од Веризон Самсунг Галакси 5g, 64GB, Црно - Припејд Паметен Телефон [Заклучен До Вкупно Од Веризон]

Вкупно Од Веризон Самсунг Галакси 5g, 64GB, Црно - Припејд Паметен Телефон [Заклучен До Вкупно Од Веризон]

DEN 798.08
Залиха
Достапно за нарачка

Бидете во чекор со животот со вашиот брз живот со телефон што ви одговара, како Samsung Galaxy A14 5 G Од Вкупно од Веризон. Истражете нови безжични височини и видете ја вашата омилена содржина како оживува на голем екран со висока дефиниција од раб до раб. Со брзина ОД 5 G и моќен процесор За Галаксии, можете да го доживеете денот практично без заостанување. Фокусирајте се повеќе на живеење и помалку на полнење со долготрајно траење на батеријата. Надградете ја вашата селфи игра со остра предна камера ОД 13 МЕГАВАТИ, плус систем за задна камера со тројна леќа што го прави снимањето на содржината со висока резолуција ветре. Samsung GALAXY A14 5 G има 64gb складирање проширување НА 1 TB совршен за чување на сите ваши омилени спомени, содржина и многу повеќе на едно место. Добијте премиум безжично искуство без премиум цена или скапи долгорочни договори со неограничен разговор, текст и планови За податоци Со голема брзина Од Вкупно Од Веризон кои започнуваат од само 30 долари/месечно за една линија. Пристапете до Најбрзите брзини Со Мрежата ВЕРИЗОН 5 G и уживајте во специјални поволности како можност за жариште, меѓународен повик на долги растојанија и ексклузивни попусти. Продавница За Samsung Galaxy A14 5 G и вашиот следен Вкупно Од веризон план онлајн или на вашиот локален . 50 ПРАТЕНИК тројна камера систем. 64 GB складирање проширување НА 1t. 13mp Предната камера. 6 GB LPDDR5 RAM МЕМОРИЈА. Медијатек Димензија 700 окта-процесор. 15w Брзо полнење 5000mah батерија. 6,6-инчен FHD+ LCD дисплеј. Андроид 13 Оперативен Систем. Пристапот ОД 5 G бара уред способен ЗА 5 G во област за покривање ОД 5 G. Спарете го со Најпродаваниот Вкупен Договор без договор според планот На Веризон. Дознајте повеќе За Вкупно Од Веризон со посета На Нашата Страница На Брендот.

Спецификација

Избор на клиент