.

.

Вистината Е Тука [ЕП] [ЦД И ДВД] [Дигипак]

Вистината Е Тука [ЕП] [ЦД И ДВД] [Дигипак]

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Еве девет песни со три многу барани б-страни и шест нови и претходно необјавени песни. Покрај ОВА ЕП е ДВД со целосна должина со братот Алис распродаден настап за враќање дома за време на Турнејата За Неоспорна Вистина Во Минеаполис, како и интервјуа, посебен коментар и видеа од "Земи Ме Дома"; И "Чичко Сем Проклетство"; ОД НЕОСПОРНАТА ВИСТИНА (која скенираше 57.000 и дебитираше #6 Независни и #69 Топ 200 На билборд топ листите). Во 2007 и 2008 Година, Братот played играше Хип Хоп Во Живо! Турнеја, Коачела, Бамбершут, Ротбери и Фестивали На Платени Такси и се појавија на Конан Ориен и Крег фергусон. Вистината Е Тука [ЕП] [ЦД И ДВД] [Дигипак] (ЦД) (ЕП) (Вклучува ДВД) (експлицитно) (Диги-Пак).

Спецификација

Избор на клиент