.

.

- Њу Орлеанс пеликанс 4 ' х6 ' Килим

- Њу Орлеанс пеликанс 4 ' х6 ' Килим

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Килимите со ултра кадифен простор 4'x6 нема да остават сомнеж за кого ќе навивате на денот на играта! Подлогата што не се лизга го одржува килимот на место. Изработен од најлонски тепих од 32 унци, кој се чувствува одлично на вашите нозе. Хромоџет печатени во живописни вистински тимски бои. Чистењето е ветре, само редовно вакуумирајте. Одлично за соби за игри и човечки пештери! Лиценцирани Производи.

Спецификација

Избор на клиент