.

.

Мало Богатство Бебе Девојка памучни Боди со Долги Ракави 3pk, Glitzmas, 9 Месеци

Мало Богатство Бебе Девојка памучни Боди со Долги Ракави 3pk, Glitzmas, 9 Месеци

DEN 112.00
Залиха
Достапно за нарачка

Боди со малку Богатство се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Мало Богатство Бебе Девојка Памучни Боди со Долги Ракави 3pk, Glitzmas е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Малото Богатство нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Сетот вклучува координирани боди. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Спецификација

Избор на клиент