.

.

asdoklhq Жените Плус Големина Врвови Дозвола Женско Лето Плус Големина Мода Круг Вратот Печатени Цврсти Ракави Пуловер Фустан

asdoklhq Жените Плус Големина Врвови Дозвола Женско Лето Плус Големина Мода Круг Вратот Печатени Цврсти Ракави Пуловер Фустан

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Летен Плус Големина Моден Кружен Врат Печатен Цврст Пуловер Фустан Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. 5. Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени . Повод : Повик. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Фустан од 1 XWomen. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Половината : 70см/27.56 " Должина : 93см/36.61". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Половината : 74см/29.13 " Должина : 94см/37.01". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.40 "Половината : 79см/31.10 " Должина : 95см/37.40". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Половината : 84см/33.07 " Должина : 96см/37.80". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105см/41.34 "Половината : 89см/35.04 " Должина : 97см/38.19". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 111cm/43.70 "Половината : 95cm/37.40 " Должина : 98cm/38.58". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 117cm/46.06 "Половината : 101cm/39.76 " Должина : 99cm/38.98". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125cm/49.21 "Половината : 109cm/42.91" Должина : 100cm/39.37 " Жените Плус Големина Врвови Дозвола. Жените Плус Големина Дозвола. Плус Големина Женска Облека. Дозвола Женска Облека Под 1 10.00. Женски Летен Плус Големина Моден Тркалезен Врат Печатен Цврст Пуловер Фустан Без Ракави. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново ти. Модниот дизајн може да ве направи поубави и виталност.

Спецификација

Избор на клиент