.

.

амуса маици кошули за жени Жени Секојдневен Есенски Патент Со Долги Ракави Вратот Копче Маица Врвот

амуса маици кошули за жени Жени Секојдневен Есенски Патент Со Долги Ракави Вратот Копче Маица Врвот

DEN 318.88
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/44.89" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 38см/14.96" Должина : 72см/28.35"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 73.5 см/28.94"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 110см/43.31" ракав : 61см/24.02" рамо : 42см/16.54" ДОЛЖИНА : 75СМ/29.53"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 116см/45.67" ракав : 62СМ/24.41" Рамо : 44см/17.32" должина : 76.5 см/30.12"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48.82" РАКАВ : 63СМ/24.80" рамо : 46см/18.11" должина : 78см/30.71"големина : хххл сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 132cm/51.97" ракав : 64cm/25.20" рамо : 48cm/18.90" должина : 79.5 cm/31.30"големина : Xxxxl САД : 16 ВЕЛИКА британија : 20 Еу : 46 биста : 140cm/55.12" ракав : 65cm/25.59" рамо : 50см/19.69" должина : 81см/31.89"големина : хххххл Сад : 18 Велика британија : 21 еу : 48 Биста : 148см/58.27" ракав : 66см/25.98" РАМО : 52СМ/20.47" должина : 82.5 см/32.48" Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Спецификација

Избор на клиент