.

.

672lp Серија Две-Фиока Странична Датотека, Црна

672lp Серија Две-Фиока Странична Датотека, Црна

DEN 2871.20
Залиха
Достапно за нарачка

Дво-фиока странична датотека нуди исклучителна конструкција со двоен ѕид база изградба за максимална ригидност. Печен емајл заврши преку ' рѓа-инхибиција, фосфатниот предтретман додава поголема издржливост. Телескопирањето, суспензијата со топчести лежишта обезбедува неверојатно непречено работење на фиоката. Фиоките располагаат со папки со големина на букви или правна големина од страна на страна со вклучени прилагодливи закачалки. Фиоките се рамни на врвот и на страните и имаат ограничување за продолжување на фиоката, држачи за пластична етикета и алуминиум, вдлабнати влечења на фиоката. Механичкото блокирање овозможува отворање на само една фиока истовремено. 30" широката странична датотека, исто така, нуди четири прилагодливи водичи за израмнување за стабилизирање; БРУС Еден Клуч заменлив, отстранлив заклучување на јадрото; и армирана челична конструкција на куќиштето. Механизмот за заклучување ги обезбедува двете страни на фиоките. Вклучена противтежа, каде што е применливо, за да се исполнат барањата ЗА стабилност НА АНСИ / БИФМА. Заклучувањето ги обезбедува двете страни на фиоката. Тешка, триделна, телескопска, челична топчеста суспензија за непречено функционирање на фиоката. Механичкото блокирање овозможува само една фиока да биде отворена истовремено за да го инхибира превртувањето. Четири прилагодливи лизгалки за израмнување помагаат да се компензира нерамниот под. Фиоките вклучуваат висечки огради од страна на страна за поднесување писма или правна големина. Светла, елоксирана алуминиумска вдлабната фиока повлекува, држач за магнетна етикета. ХОН "Еден Клуч" заменлив јадро отстранлив брави.

Спецификација

Избор на клиент