.

.

Белег 8 Картичка За Дипломирање Бо Преклопен Картон Бо За Забави Во Град И Отворени Куќи

Белег 8 Картичка За Дипломирање Бо Преклопен Картон Бо За Забави Во Град И Отворени Куќи

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нивниот свет чека. Помогнете им да слават со елегантна кутија за дипломирање! Украсени со злато " Честитки!"букви и минофрлачи на црна позадина, оваа кутија со карти им дава на гостите на нивната забава за дипломирање или отворена куќа совршено место за испуштање на честитките. Поп-ап квадратна кутија за картички со димензии 8,5" високо за 8,5 " широк. Покрај собирањето картички на вашата забава во град или отворена куќа, оваа декоративна кутија со картички може да се користи за чување спомени, слики и картички за совети од овој возбудлив животен настан. Брендот Белег е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави, а прославите порадосни. ГОЛЕМИНА : квадратна кутија за картички со димензии 8,5" висока за 8,5 " широк. . ЗАБАВЕН ДИЗАЈН : Црна кутија располага со златни малтери и задебелен " Честитки!"на предната страна; врвот на кутијата е црна со совршено позициониран слот за пријателите и семејството лесно да испуштаат картички. ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : кутијата се преклопува рамно за практично складирање до големиот ден и лесно се појавува во цврст сад,што го прави совршен завршен допир за вашата маса за забави во град?кор. МЕМОРИСКА КУТИЈА : покрај собирањето картички на вашата забава во град или отворена куќа, оваа декоративна кутија со картички може да се користи за складирање спомени, слики и картички за совети од овој возбудлив животен настан. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ : Изработени од висококвалитетни хартиени материјали, еколошките производи за завиткување подароци На Халмарк се направени со хартија од добро управувани шуми.

Спецификација

Избор на клиент