.

.

Дизајн на потпис Од Beли Харди Беж, Браун 5' 8 ' Килим

Дизајн на потпис Од Beли Харди Беж, Браун 5' 8 ' Килим

DEN 1391.84
Залиха
Достапно за нарачка

Карираната може да биде повеќегодишна шема со оваа пријатна комбинација на бои. Воведете топлина во секоја просторија со безвременски беж и кафеав рамен килим. Дизајн на потпис Од Beли Харди Беж/Браун 5' х 8 ' Килим : Изработен од мешавина од волна и памук. Рамно ткаење. Килим рампа препорачува. Само суво чисто. Увезени. Нема поддршка. Волнените влакна се склони кон пролевање, редовно вакуум и пролевање ќе стивнат.

Спецификација

Избор на клиент