.

.

Сафавиех Џаспер Светло Бело 14. во. Диа. Прилагодлив Лустер

Сафавиех Џаспер Светло Бело 14. во. Диа. Прилагодлив Лустер

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Џаспер 3 Светло Бело 14.5 во. Диа. Прилагодлив Лустеринспириран од декор на мал ресторан скриен во бујна долина На Швајцарските Алпи, овој лустер носи природно елегантен допир на секој простор. Неговата елегантна бела завршница е поврзана со прецизно поставени кристали за моментална надградба. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесен за чистење и одржување. Потребно е мало собрание. Боја : Бела. Боја На Сенка : Никој. Точка Димензии : 14.5 во. В х 14.5 во. Д х 22.5-94.5 во. Х. Изработени Со Железо/Кристал. Боја На Кабелот : Јасно. Должина на кабелот : 144 во. Минимална Виси Должина : 22.5 во. Х.Максимална Виси Должина : 94.5 во. Х. Приврзок Димензија : 144 во. Сертификација светилка : ЕТЛ. Димензии на крошна : 5.125 Во W x 5.125 инчи. Д х 1.375 во. Тип На База На Сијалица : Е12. Вклучен тип На Сијалица : Ц26. Максимална Моќност : 40 W. Лумен : 200. Количина На Светилки : 3. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Пред чистење на било која светилка сенка или тела, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот.

Спецификација

Избор на клиент