.

.

Трговска Марка Уметност Сино Расцутување Платнена Уметност Од Шелија Голден

Трговска Марка Уметност Сино Расцутување Платнена Уметност Од Шелија Голден

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвено за бесење презентација без рамка достапно Во различни големини ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има сини цветови во вазна. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Спецификација

Избор на клиент