.

.

Изгубено Езеро Колорадо Сувенир Метална Мечка Привезок

Изгубено Езеро Колорадо Сувенир Метална Мечка Привезок

DEN 207.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ако сте љубител на авантури на отворено и неодамна Сте Го посетиле Изгубеното Езеро Колорадо, Овој прекрасен и елегантен привезок за мечки е совршен начин да ја покажете својата љубов кон вашата омилена дестинација за кампување. Овој метален привезок во форма на мечка има УВ печатење со светла и издржлива графика. Цврст метален привезок со УВ печатење. Совршен подарок или сувенир. Карактеристики вашата омилена дестинација за кампување.

Спецификација

Избор на клиент