.

.

Менс Опуштено Се Вклопуваат Издржливост Обука Краток, Црна, Големина Медиум

Менс Опуштено Се Вклопуваат Издржливост Обука Краток, Црна, Големина Медиум

DEN 469.60
Залиха
Достапно за нарачка

100% Најлонски Бои; 100% Полиестерско Бело; машинско перење ладно со слични бои; Тренинг За Отстранување на сува ниска Влага Кратко-Про Дри Ткаенина - 2 Странични Џебови со Внатрешна Врвка за Влечење - Кина Ролингс Машки Тренинг За Отстранување На Влага Ттс9 Кратки Ролингс Атлетски Шорцеви.

Спецификација

Избор на клиент