.

.

Стерлинг Сребрена Сина Емајл Прстен

Стерлинг Сребрена Сина Емајл Прстен

DEN 1552.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е прекрасен син прстен од колекцијата Изрази Што Се Редат. Изработен е од сребро и има родиум. Овој уникатен прстен има и сина емајлирана шема. Овој прстен што може да се реди е совршен за спарување со други прстени што се редат. Ова сигурно ќе биде вашето ново омилено парче накит. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 1,92 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Ринггендер : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Ширина На Сина Лента : 2,5 Ммринг Големина : 7 цврсти вашиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Магацински Изрази Стерлинг Сребрен Син Емајлиран Прстен : син емајлиран дизајн полиран финиш родиум обложен за да се спречи оцрнување изработен Во Изрази на сребрени стационари достапен во повеќе големини.

Спецификација

Избор на клиент