.

.

Интринти Интрит Фестивал Свети Ник Грин Божиќна зимска празничка платно wallидна уметност, 40, дизајн од Викторија Барнс

Интринти Интрит Фестивал Свети Ник Грин Божиќна зимска празничка платно wallидна уметност, 40, дизајн од Викторија Барнс

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Викторија Барнс.

Спецификација

Избор на клиент