.

.

Трговска марка ликовна уметност Дрво на животот платно уметност од Густав Климт

Трговска марка ликовна уметност Дрво на животот платно уметност од Густав Климт

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини Густав Климт. 12 "x 24". Платно и дрво. Скоро не се разликува од оригиналот. Giclee уметност. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Спецификација

Избор на клиент