.

.

Машки концепти спорт спортирана сива оклахома наскоро приемник на плетените шорцеви

Машки концепти спорт спортирана сива оклахома наскоро приемник на плетените шорцеви

DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете удобна завршница на кој било изглед со овие оклахома наскоро приемниците на плетените шорцеви. Овие шорцеви од концепти спортови со впечатлива вознемирена графика и постава од руно. Еластичната лента за половината им дава на овие Оклахома наскоро шорцеви опуштено целодневно вклопување. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Увезени. Материјал : 78% памук/22% полиестер. Бренд : Концепти Спорт. Раширена графика за печатење на екран. Големина М мерки за инсем приближно. 9 ''. Еластична лента за половината со влечење. Руно-обложена. Две странични џебови. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Спецификација

Избор на клиент