.

.

Зимски капак на сино бран 15-годишно 16 '24' 24 'правоаголен базен

Зимски капак на сино бран 15-годишно 16 '24' 24 'правоаголен базен

DEN 897.28
Залиха
Достапно за нарачка

Корицата на сериите на „Синиот бран злато“ е конструирана од најсилниот и најпознат материјал за солзи. Оваа обвивка има груб плетен плетен полиетилен стабилизиран со УВ, кој го штити од сонце, снег, ветер и мраз. Се одликува со црна долната долната и заслепените на алги, за да се обезбеди кристално чист базен следната пролет. Сино бран злато 15-годишно 16 'x 24' Правоаголен базен зимски покритие : солиден плетен полиетилен стабилизиран од УВ, го штити од сонце, снег, ветер и мраз. Црната долната страна на капакот е ретардант на алги, а шевовите запечатени со топлина значат кристално чист базен следната пролет. Преклопувањето на Big 4 'обезбедува соодветно вклопување за надземни базени за разлика од кориците со 3' преклопувања. 5 'Преклопување со јамки на секои 4' за да обезбедите вреќи со вода. Громите на аголот овозможуваат дополнителна вратоврска во ветровитите области. Големина на базен : 16 'x 24'. Големина на покритие : 21 'x 29'. Потребно е број на 8 'цевки за вода : 12. 15-годишна гаранција (3-годишна целосно оценета).

Спецификација

Избор на клиент