.

.

Бесплатно склопување женски врзани ракави на врвот

Бесплатно склопување женски врзани ракави на врвот

DEN 280.00
Залиха
Достапно за нарачка

Свежо слободно собрание на врвот со романтично чувство. Изработено во 100% памук за чиста удобност, овој лесен врвен има разиграни ракави за вратоврска за трендовски финиш. Достапно во темно или светло миење, совршено со вашите омилени фармерки за извлекување заедно. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави со врски. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Темно или светло миење на миење; копче и клуч на задниот дел; мали парчиња на страни. Бесплатно склопување врски со ракав за жени.

Спецификација

Избор на клиент